شرکت افق طلایی مجری طرح ملی کرامت کارت

خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه میرزا حسنی، پلاک ۱۷

فرم تماس

ما میتوانیم به شما کمک کنیم

  خرید اقساطی کالا با کرامت کارت

  طرح ملی کرامت کارت تحولی در توسعه تقاضا، ارتقاء خدمات ، مدیریت ریسک

  شرکت افق طلایی ملل در سال ۱۳۷۲ به عنوان شرکت سهامی خاص به شماره ۱۵۲۶ ثبت شد. این مجموعه با محوریت خدمات بازرگانی طی نزدیک به ربع قرن حضور در فضای کسب و کار نظام جمهوری اسلامی ایران قدم های بزرگ و اساسی در این حوزه برداشته است. این شرکت با خلق ظرفیت های قابل توجه تلاش کرده است تا مجموعه خدماتی منحصر بفردی را در اختیار هموطنان و فعالین اقتصادی قرار دهد.

  حرکت در پروژه های متنوع شرکت افق طلایی با محوریت ارایه کالا و خدمات به شکل اقساطی حجم انبوهی از مخاطبین را در سطوح مختلف برای افق طلایی ایرانیان آورده است. توسعه خدمات, افزایش کمی و کیفی و همچنین حضور در بازارهای جهانی بخشی از فعالیت های در دست اجرای افق طلایی ایران می باشد.

  همچنین فروشگاه کرامت به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی با امکان خرید اقساطی کالا بدون ضامن و پیش پرداخت می‌باشد. کلیه دارندگان کارت های اعتباری از جمله حکمت کارت, فرهنگیان کشور (اتما), مخابرات, کارکنان مترو, کارت اعتباری ثمین و کلیه پرسنل شرکت های دولتی و خصوصی می توانند از طرح ملی کرامت کارت, جهت خرید اقساطی کالا استفاده نمایند. فروشگاه اقساطی کرامت کارت با پایبندی به سه اصل کلیدی، تسریع در انجام کار، ضمانت کمترین سود دریافتی و تضمین اصالت و کیفیت کالا، توانسته است جایگاه قابل توجهی را میان کاربران خود کسب کند. فروشگاه آنلاین کرامت ویترینی از محصولات مورد‌نیاز در دسته‌بندی‌های متعدد از جمله؛ کالای دیجیتال, لوازم خانگی, سوپر مارکت, آرایشی و بهداشتی, تجهیزات پزشکی, لوازم خودرو, کوهنوردی و سفر و… می‌باشد.

  نشانی دفتر مرکزی: تهران خیابان مطهری خیابان میرزای شیرازی شمالی نرسیده به خیابان شهید بهشتی کوچه میرزا حسنی پلاک ۱۷ ساختمان مجتمع گروه افق طلایی

  شماره تماس: ۹۰۹۰ ۴۲۲۴ ۰۲۱

  طراحی سایت شرکتی