مجموعه نمایندگان در حوزه تامین کالا و خدمات یکی از ظرفیت های طرح ملی کرامت را شکل می دهد. کلیه تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و تامین کنندگان کالا و خدمات می توانند با پیوستن به این طرح ملی نه تنها از ظرفیت میلیونی طرح کرامت در عرصه تقاضا برخوردار شوند بلکه از امکان تسویه های نقدی خدمات خود در یک بازار فروش اقساطی و اعتباری با بهره از نقدینگی قابل توجه این طرح کسب و کار خود را به شکلی پایدار توسعه دهند.

مراکز تامین کالا در کلیه سطوح و دسته های کالایی همچون کالای دیجیتال شامل گوشی های تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت و وسایل جانبی، لوازم خانگی، مبلمان و دکوراسیون، طلا و جواهر، صنایع مواد غذایی، پوشاک، خودرو و موتور سیکلت، محصولات فرهنگی و آموزشی، خدمات گردشگری، رفاهی و تفریحی و خدمات بیمه ای، تنها بخش کوچکی از بستری را تشکیل می دهند که ما در طرح ملی کرامت کارت تدارک دیده ایم.

از کلیه مخاطبین حوزه کسب و کار و تامین کالا و خدمات نیز دعوت به همکاری نموده و دست این عزیزان را با هدف توسعه فضای کسب و کار و برداشتن قدمی در جهت ایجاد تحرک در فضای رکود اقتصادی را به گرمی می فشاریم.

علاقه مندان و متقاضیان پیوستن به جامعه نمایندگان طرح کرامت کافی است با کامل نمودن فرم مربوطه و یا تماس با شماره ۴۲۲۴۹۱۱۱ با مشاوران ما در ارتباط باشند تا فرآیند عضویت آنها به جمع خانواده طرح کرامت انجام گردد.

طراحی سایت شرکتی