پوشش اخبار کرامت کارت و معرفی مراکز فروش و ارائه خدمات اقساطی طرف قرارداد در سراسر کشور

شرکت افق طلایی مجری طرح ملی کرامت کارت

شرکت افق طلایی با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه خدمات بازرگانی، توسعه بازار و طراحی و اجرای طرح های موفق بهره برداری از کارت های اعتباری و عرضه کالا و خدمات به شکل اقساطی و در سطحی وسیع، با همکاری مراکز، شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی اقدام به اجرای طرح ملی کرامت کارت نموده است.

طرح ملی کرامت کارت تحولی در توسعه تقاضا، ارتقاء خدمات ، مدیریت ریسک

افق طلایی ایران به سال ۱۳۷۲ به عنوان شرکت سهامی خاص به شماره ۱۵۲۶ ثبت شد. این مجموعه با محوریت خدمات بازرگانی طی نزدیک به ربع قرن حضور در فضای کسب و کار نظام جمهوری اسلامی ایران قدم های بزرگ و اساسی در این حوزه برداشته است. این شرکت با خلق ظرفیت های قابل توجه تلاش کرده است تا مجموعه خدماتی منحصر بفردی را در اختیار هموطنان و فعالین اقتصادی قرار دهد.

حرکت در پروژه های متنوع شرکت افق طلایی با محوریت ارایه کالا و خدمات به شکل اقساطی حجم انبوهی از مخاطبین را در سطوح مختلف برای افق طلایی ایرانیان آورده است. توسعه خدمات، افزایش کمی و کیفی و همچنین حضور در بازارهای جهانی بخشی از فعالیت های در دست اجرای افق طلایی ایران می باشد.

نشانی دفتر مرکزی : تهران خیابان مطهری خیابان میرزای شیرازی شمالی نرسیده به خیابان شهید بهشتی کوچه میرزا حسنی پلاک ۱۷ ساختمان مجتمع گروه افق طلایی

کد پستی ۱۵۸۶۷۶۷۴۱۴

تلفن  ۰۲۱۸۸۵۵۹۸۴۰ داخلی ۱۰۸

مشاوره و عقد قرارداد (طرح کرامت) : ۰۹۳۶۳۲۶۰۹۹۱

فاکس : ۰۲۱۸۸۵۵۶۰۳۱

شعبه اروپا : www.ofta.at

سامانه پیام کوتاه : ۰۲۱۸۸۵۵۹۹۱۳

پست الکترونیک : ofta@yahoo.com

صندوق پستی :

پایگاه اینترنتی : www.otiiran.com

تمام حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. © 2015 keramatcard.com. All Rights Reserved.